31 października w naszej bibliotece odbyło się pierwsze spotkanie Klubiku Mam z Goleniowa. Mottem przewodnim spotkania było wprowadzenie do chustonoszenia. Pomysł spodobał się młodym mamom z Goleniowa i na spotkanie przyszło 40 osób – było też kilku tatusiów. Atmosfera była przesympatyczna: dziecięcy gwar, odprężone mamusie ze swoimi maluchami, pyszne ciasto, kawa, herbata, a przy okazji trochę wiedzy merytorycznej. Spotkania Klubiku będą się odbywały raz w miesiącu, każde z innym tematem przewodnim. Będzie je prowadziła Joanna Tunkiewicz – Promotor Karmienia Piersią. Najbliższe odbędzie się 14 listopada o godz. 11:00, również w bibliotece.
Dla kogo są to spotkania? Klubik Mam z Goleniowa to otwarta dla wszystkich, bezpłatna grupa wsparcia o charakterze szkoleniowo - edukacyjnym, wymiany doświadczeń i po prostu przyjaźnie nastawiona do spraw związanych z okresem ciąży, porodu, karmienia oraz całego, szeroko rozumianego macierzyństwa. Jest to grupa dla młodych mam/tatusiów, osób potrzebujących wsparcia i ich bliskich. Dla każdego kto ma potrzebę spotkania bratniej duszy czy specjalistów w przyjaznej atmosferze, pełnej szacunku dla wszelkich wyborów.
Zapraszamy!