Data wydarzenia: 2017 - 06 - 13

Klubik Mam z Goleniowa zaprasza rodziców na spotkanie pt. „Fakty i mity na temat karmienia piersią”. Czy można mieć „chude” mleko? Czy mama karmiąca powinna stosować specjalną dietę? Alergia i nietolerancja laktozy a karmienie piersią. Nie wiesz co jest prawdą a co tylko często powtarzanym mitem? Przyjdź na spotkanie, a specjaliści rozwieją twoje wątpliwości na temat laktacji. Klubik Mam z Goleniowa to otwarta dla wszystkich, bezpłatna grupa wsparcia o charakterze szkoleniowo-edukacyjnym, wymiany doświadczeń i po prostu przyjaźnie nastawiona do spraw związanych z okresem ciąży, porodu, karmienia oraz całego, szeroko rozumianego macierzyństwa. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 11.00 w bibliotece.