Data wydarzenia: 2017-06-03

Kolejna „Noc w Bibliotece” za nami! Cóż to były za emocje! Mnóstwo nowości wydawniczych, kiermasz książek, konkursy, gry, zabawy, filmy, muzyka i wiele, wiele więcej! :) Tym razem nasza placówka zamieniła się w Militarną Jednostkę Biblioteczną z dyrektor Anitą Jurewicz jako dowódcą na czele. Nasza Rzeczpospolita Babska dwoiła się i troiła by sprostać Państwa oczekiwaniom. Przed wejściem do biblioteki trzeba było przejść lekarską komisję biblioteczną, która ochoczo „badała” wszystkich czytelników. ;) Po „badaniu” każdy otrzymał swoją książeczkę wojskową do której zbierał pieczątki. :) Oj było co pojeść i gdzie się zabawić! :) Kto nie był niech żałuje, a kto był ten wie, że to był niezapomniany wieczór! :) Dziękujemy, że z nami byliście! :) Wielkie podziękowania dla Stowarzyszenie Batalion ze Stargardu za udział w naszej imprezie. A już dziś zapraszamy wszystkich za rok, na kolejną "Noc w bibliotece"!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/Miejska-i-Powiatowa-Biblioteka-Publiczna-im-Cypriana-Kamila-Norwida-116457781761959/photos/?tab=album&album_id=1469706803103710 ! :)