Data wydarzenia: 2018 - 09 - 11

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna i Klubik Mam z Goleniowa zapraszają rodziców wraz z maluchami na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 września o godz. 11:00 w bibliotece. Temat wrześniowego spotkania: Jak zachować równowagę między byciem mamą, żoną, a kobietą? Droga mamo, czy masz czasem poczucie, że z narodzinami dziecka cały świat się zmienił? Brakuje Ci czasu dla siebie, partnera, własny rozwój i pasję? Pojawia się dylemat jak pogodzić rolę matki, partnerki, kobiety i nie oszaleć w natłoku obowiązków. O tym jak odnaleźć wewnętrzna harmonię i pogodzić wszystkie życiowe role kobiety podpowie gość spotkania, Dominika Mituła – trenerka zmian metodą Domino. Spotkanie poprowadzi Joanna Tunkiewicz, Sleep coach, promotor karmienia piersią. Wstęp wolny.