Na zakończenie wiosenno-letniego sezonu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Bibliotekę, zapraszamy Państwa na spotkanie z Ewą Wachowicz, autorką książek kulinarnych, producentką i dziennikarką telewizyjną. Moderatorem spotkania będzie pisarz Dariusz Rekosz. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca, o godz. 17:00.
W 1992 Ewa Wachowicz zdobyła tytuł Miss Polonia oraz tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata, a w 1993 tytuł Miss Świata Studentek. W latach 1993-1995 pełniła funkcję rzecznika rządu. Od 1993 była prezenterka telewizji Polsat. Założyła własną firmę producencką i zajmowała się realizacją programów w Polsacie, m.in. Poradnik imieninowy, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza.
W 2007 zaczęła produkować autorski program kulinarny Ewa gotuje. W Polsat Café realizowała programy Gadżety kobiety, WySpa, Przez żołądek do serca. Autorka książek kulinarnych: Słodki świat, Ewa gotuje, Ewa gotuje szybko, Ewa gotuje ulubione, Sałatki, Ciasta. Kocha podróże, uprawia górską wspinaczkę.
Podczas spotkania, w rozmowie z Dariuszem Rekoszem, Ewa Wachowicz opowie m.in. o swojej pracy, karierze, pasjach oraz kulinarnych doświadczeniach. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu Jej książek kulinarnych z autografem.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.