Aktualizacja: Szanowni Państwo, informujemy, że wszystkie wejściówki na recital Zbigniewa Zamachowskiego, który odbędzie się 7 września, zostały wydane. Tym samym, brak już miejsc na to wydarzenie.

Zapraszamy na recital Zbigniewa Zamachowskiego pt. "Nie tylko o miłości", który odbędzie się w ramach Narodowego Czytania 2019.
7 września 2019 r. (sobota), godz. 18.00
Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w bibliotece od dnia 22 sierpnia 2019 r.
Liczba miejsc ograniczona.

Zbigniew Zamachowski aktor teatralny i filmowy, którego talent muzyczny wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha M
łynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira D
ębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych.

Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia
Teatru Syrena –„Zamach na MoCarta” , a więc przede wszystkim,
przebój radiowej „Trójki” - „Kobiety jak te kwiaty”.
Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek.

Czas trwania recitalu to około 80 minut.