Andrzej Seweryn - niekwestionowana legenda kina i teatru, aktor i reżyser, będzie w lutym gościem naszej biblioteki!

Są takie postacie, które mogłyby swoim życiorysem obdzielić jeszcze kilka osób. Jedną z nich jest właśnie Andrzej Seweryn.
Już dziś zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie promujące biografię aktora "Andrzej Seweryn. Ja prowadzę".

Książka, to prawdziwe kompendium wiedzy o życiu i zawodowej drodze jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Andrzej Seweryn współpracował z największymi nazwiskami polskiego i światowego filmu i teatru, był także świadkiem i uczestnikiem wydarzeń, które zmieniały oblicze historii. Dziś, ponad siedemdziesięcioletni, nie zwalnia tempa ani na chwilę, a w ostatnich latach mogliśmy oglądać go w tak znakomitych produkcjach jak serial Rojst czy film Ostatnia rodzina i Solid Gold.

Rozmowę poprowadzi Krystian Nehrebecki.

27 lutego (czwartek), godz. 17.00
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.