AKTUALIZACJA: Nocka w bibliotece odwołana!

------------------------------------------------------------

Jeśli masz ochotę spędzić piątkowy wieczór aktywnie i na wesoło to zapraszamy na Nockę w bibliotece! Super zabawa gwarantowana - planszowe turnieje, karciane rozgrywki i zmagania na Xbox One! Fifa 20 vs Just Dance 2020, Czółko, Czarne historie, Zgroza XD i wiele innych! :D A do poduszki z pewnością nie zabraknie seansu filmowego, który pomoże nam zasnąć po tych wszystkich sportowych zmaganiach.

13/14 marca (piątek/sobota), godz. 20.00-07.00! Wiek: 12-16 lat. Przyjdź, weź swoją grę (jeśli masz ochotę) i nie zapomnij powiadomić znajomych! Obowiązują wcześniejsze zapisy od dnia 7 marca od godz. 10.00 w Oddziale dla młodzieży lub pod nr tel.: 91 418 22 60 wew. 23. Impreza tylko dla czytelników biblioteki! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!