Już w najbliższy piątek, 3 lipca o godz. 19.00 zapraszamy Państwa do Biblioteki na kolejne wydarzenie muzyczne: koncert zespołu MARRY NO WANE!

Biblioteczna scena gościła młodych i utalentowanych muzyków trzy lata temu. Czas powtórzyć to piękne wydarzenie, szczególnie, że Artyści oprócz piosenek z płyty "Rozdział pierwszy" zagrają również nowe utwory.

Koncert transmitowany będzie również na żywo na naszym kanale "Biblioteka Goleniów" na Youtube.

Wejściówki na to wydarzenie dostępne w bibliotece od 30 czerwca, w godzinach 9.00 - 17.00.
Wejściówki można również rezerwować telefonicznie: tel. 9141872260 wew. 20

Marry No Wane to autorski projekt muzyczny, formacja poruszająca się muzycznie w rejonach niezależnego folku, poezji śpiewanej i mocnego przesłania.

Śpiewają po polsku, grają autorsko, komponują sercem. Ich muzyka przenosi odbiorcę w piękny, naiwny, wyidealizowany świat, by po chwili wrócić mocno na ziemię i stanąć oko w oko z samym sobą oraz brutalnością codzienności. Grają o miłości, samotności w tłumie, zamglonym poranku, cichym powrocie do domu, kawie, chichocie w trawie, tańcu oraz zastaniu.

Skład zespołu:
Aleksandra Nykowska (teksty, akordeon, wokal)
Marcin Styborski (perkusjonalia, wavedrum, wokal)
Filip Świeży (gitara)
Piotr Nykowski (gitara basowa)
Maciej Marcinkowski (saksofon, klarnet, duduk, sopiłka).

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązkowe są maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na salę.

ZAPRASZAMY!!!!