Legimi
Legimi to platforma, która oferuje dostęp do ponad 75 000 książek elektronicznych – w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów.

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do Legimi?
1. Być aktywnym Czytelnikiem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Goleniowie lub jednej z filii i mieć ukończone 15 lat.

2. Odebrać kod dostępu osobiście w bibliotece, można napisać po kod na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Messengera Biblioteki, w treści maila wpisując pełny numer posiadanej karty bibliotecznej oraz imię i nazwisko. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest Czytelnikiem, zostanie przesłany kod, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni Legimi.

3. Pobrany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa).

4. Wejść na stronę www.legimi.pl/zachodniopomorskie założyć bezpłatne konto. (Jeśli korzystali już Państwo z Legimi wcześniej, wystarczy zalogować się na swoje konto). Przy zakładaniu konta po raz pierwszy proszę pamiętać o zalogowaniu się do poczty e-mail i kliknąć link aktywujący konto w Legimi.

5. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.

6. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.

7. Zalogować się do aplikacji i czytać e-booki bez ograniczeń.

8. Kod jest aktywny przez 30 dni od dnia aktywacji. Potem należy pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.

9. Z jednego kodu mogą korzystać dwie osoby, na dwóch różnych urządzeniach.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:
1. Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.

2. Wejść na stronę www.legimi.pl/zachodniopomorskie wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

3. Zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.

Legimi można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer.

Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby posiadające zobowiązania finansowe wobec biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności. Kod można aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało, po tym czasie kod traci ważność. Od momentu aktywacji kodu, Czytelnik przez miesiąc ma bezpłatny dostęp do bazy e-booków.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Legimi