Empik Go

Empik Go to platforma, która oferuje dostęp do ponad 30 000 ebooków i 25 000 audiobooków i podcastów.

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do Empik Go?

1. Być Czytelnikiem biblioteki lub jednej z filii i posiadać aktualną kartę biblioteczną.

2. Wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści maila wpisując numer posiadanej karty bibliotecznej oraz imię i nazwisko. Te informacje można również podać nam poprzez messengera. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest Czytelnikiem, zostanie przesłany kod PIN, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni Empik Go.

3. Wejść na stronę: www.empik.com/go/biblioteki/kod i podać otrzymany od biblioteki kod i założyć darmowe konto.

5. Pobrać bezpłatną aplikację Empik Go.

6. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:

1. Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.

2. Wejść na stronę www.empik.com/go/biblioteki/kod i wpisać kod dostępu otrzymany w bibliotece. [proszę by strona empiku była podlinkowana]

Empik Go można czytać na wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik (działa na Kindlu).

Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby posiadające zobowiązania finansowe wobec biblioteki przed otrzymaniem kodu muszą najpierw uregulować wszelkie należności. Kod można aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało, po tym czasie kod traci ważność. Od momentu aktywacji kodu, Czytelnik przez miesiąc ma bezpłatny dostęp do bazy e-booków.

Empik Go