Biblioteka w Goleniowie zaprasza na spotkanie autorskie ze szczecińskim autorem powieści kryminalnych, Markiem Stelarem.

7 maja (czwartek), godz. 17.00

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

O Autorze:
Urodzony w Szczecinie (rocznik 1976), ukończył architekturę na Politechnice Szczecińskiej. Nie pracuje w zawodzie, choć jedną z jego pasji pozostaje modelarstwo architektoniczne. Debiutował powieścią kryminalną Rykoszet, która ukazała się w 2015 r. Później ukazały się: Twardy zawodnik i Cień, które składają się na trylogię poświęconą Robertowi Krugłemu.

Powieści Stelara sklasyfikować można jako kryminały policyjne. Silne związanie ze Szczecinem i zainteresowanie Berlinem jest widoczne na kartach jego książek. Autor chętnie osadza swoich bohaterów właśnie w tej przestrzeni, często przedstawiając przy tym topografię miasta.