Szanowni Czytelnicy i Użytkownicy,

W trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem SARS-CoV-2, a także działając zgodnie z zaleceniami rządu, informujemy, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie wraz z filiami zostaje zamknięta od jutra, tj. 12 marca do 25 marca włącznie. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o 14 dni, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane. Wszystkie zaplanowane w marcu wydarzenia w bibliotece głównej i w filiach zostają odwołane. Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ czas zamknięcia może ulec zmianie. O nowych terminach będziemy informować na bieżąco.

O decyzji w sprawie spotkania z panią Olgą Tokarczuk i wejściówkami na to wydarzenie poinformujemy w osobnym komunikacie.