Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Informujemy, że półkolonie letnie ODBĘDĄ SIĘ!!!
Postaramy się zapewnić dzieciom jak najbezpieczniejsze warunki uczestnictwa, przy zachowaniu maksimum dobrej zabawy.
W związku z tym, że bezpieczeństwo jest teraz priorytetem dla wszystkich, zdecydowaliśmy się na inną procedurę naboru uczestników. Aby nie tworzyć kolejek pod biblioteką, rezerwacja miejsc na półkolonie odbędzie się WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną! W tym celu udostępniamy Państwu 3 numery telefonów (podane na plakacie oraz w Regulaminie).
Rezerwacja miejsc rusza 15 czerwca (poniedziałek), o godz. 9.00.
Przy telefonicznej rezerwacji należy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu kontaktowego oraz datę wybranego turnusu.
Dopiero po zarezerwowaniu miejsca, rodzic/opiekun prawny będzie miał 3 dni na dopełnienie wszystkich formalności osobiście, w siedzibie biblioteki.
Przed rezerwacją miejsca na półkolonie prosimy o OBOWIĄZKOWE zapoznanie się z Regulaminem -> https://drive.google.com/…/18YwSuXetC5k1qCxbhLxVxi3GZ…/view…
Osobista rezerwacja miejsc w siedzibie biblioteki jest wykluczona!!
Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie!
Informujemy również, że półkolonie mogą zostać w każdym czasie przerwane/odwołane ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju lub regionie.