Biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Wielickim, ikoną polskiego i światowego himalaizmu. Jako pierwszy człowiek na świecie (wraz z Leszkiem Cichym) zimą 1980 roku zdobył najwyższy szczyt Ziemi, Mount Everest, a jako piąty zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Członek prestiżowego The Explorers Club. W roku 2018 otrzymał Nagrodę Księżnej Asturii w dziedzinie sportu, a w 2019, Złoty Czekan – potocznie zwany wspinaczkowym Oscarem – za całokształt dokonań górskich.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w bibliotece od 24 sierpnia 2020 r. Rezerwacja wejściówek możliwa również telefonicznie: 914182260 wew. 20.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, będzie również transmitowane na żywo na kanale „Biblioteka Goleniów” na YouTube.

Przed spotkaniem obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa dostępnym pod adresem: https://drive.google.com/file/d/1urv0xWveLHYqDZsyZxMM8kypRBUEuPqD/view?usp=sharing

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
Plac Lotników 1
4 września 2020 r.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują bezpłatne wejściówki.