Biblioteka i Klubik Mam z Goleniowa zapraszają mamy wraz z dziećmi na otwarte spotkanie pt. „Kobieta dojrzała, kobieta mądra – Twoje drugie Ja”. Gościem spotkania będzie Grażyna Nowicka, trener biznesu/coach PCC Facylitator metody Points of You®. Cały warsztat będzie oparty na pracy kart Points od You. Spotkanie poprowadzi Joanna Tunkiewicz – konsultant snu, promotor karmienia piersią.

Warsztaty „ KIM chcę Być? A Kim jestem?
Codzienność we współczesnym świecie wymaga od nas ciągłego działania, zdobywania większych pieniędzy i lepszej pozycji społecznej. Jesteśmy nieustannie zajęci i w niedoczasie. Wydaje nam się, że Ci którzy zawsze się spieszą i nie mają wolnego czasu są lepsi i bardziej wartościowi.
Zapraszam Cię do zatrzymania się i spotkania z samym sobą. Konwencja warsztatu „Kim jestem? Kim chcę być?” pozwoli Ci w bezpiecznej przestrzeni wyruszyć na wyprawę w głąb siebie i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Będzie to czas, który poświęcisz sobie, wsłuchasz się w to co mówi Ci Twoja głowa, serce i ciało, poszukasz swoich zasobów – mądrości, doświadczenia, siły, kreatywności. Sprawdzisz, gdzie jesteś w swoim życiu, jak wyglądają twoje relacje, jak gospodarujesz swoim czasem
A może znajdziesz inny obszar który jest dla Ciebie ważny?
CEL SPOTKANIA:
- zobaczysz czym jest pauza
- dlaczego pauza jest tak ważna
- zobaczysz czy to co robisz w życiu jest dla Ciebie ważne
- zdefiniujesz obrazy które są dla ciebie ważne
- dowiesz się jak postępować żeby energia, którą wykorzystujesz na osiągniecie celów dawała większe efekty
- przyjrzysz się temu gospodarujesz swoim wolnym czasem
- zdefiniujesz dalsze kroki/zadania, których wykonanie poprawi jakość Twojego życia


MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ul. Konstytucji 3 Maja 26
29 września 2020 r.
godz. 11.00
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.