UWAGA!

Informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych spotkanie autorskie z p.Katarzyną Dowbor zostaje przeniesione na 9 listopada, godz. 17:00. Wydane wejściówki zachowują ważność.

Za utrudnienia przepraszamy!

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Dowbor, znaną i cenioną dziennikarką i prezenterką, radiową i telewizyjną, prowadzącą programu "Nasz nowy dom" oraz autorką książek, w tym najnowszej, „Apetyt na życie”. Spotkanie poprowadzi dziennikarz, Marcin Michrowski.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w bibliotece od 26 września 2020 r.

Wydane wejściówki zachowują ważność na przeniesione spotkanie w dniu 9 listopada 2020 r.

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ul. Konstytucji 3 Maja 26
9 listopada 2020 r.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w bibliotece od soboty, 26 września 2020 r.

Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza zapoznanie się z Regulaminem udziału w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. C.K. Norwida w Goleniowie w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 i akceptację jego postanowień. Regulamin dostępny w bibliotece oraz na stronie: https://linkd.pl/a2z9