Szanowni Czytelnicy,
Informujemy, że przystąpiliśmy do Konsorcjum Zachodniopomorskiego, dzięki czemu nasi Czytelnicy nadal będą mogli bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z największej platformy ebooków i audiobooków LEGIMI.
Od tej pory zmienia się strona do aktywacji kodów: www.legimi.pl/zachodniopomorskie/ Poprzednia strona jest już nieaktualna. Dotychczasowe konta użytkowników zachowują swoją ważność. Jednocześnie informujemy, że dzisiaj mogą wygasać kody wydane Czytelnikom przed 2 kwietnia 2021 r. Nowe kody są do pobrania osobiście w bibliotece i filiach, można się z nami także skontaktować poprzez messengera lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Warunkiem uzyskania dostępu do Legimi jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.