EDYCJA: WSZYSTKIE MIEJSCA ZAJĘTE. BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że półkolonie letnie w bibliotece ODBĘDĄ SIĘ!!! ☀☀☀

Postaramy się zapewnić dzieciom jak najbezpieczniejsze warunki uczestnictwa, przy zachowaniu maksimum dobrej zabawy. :)

W związku z tym, że bezpieczeństwo jest teraz priorytetem dla wszystkich, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie ubiegłorocznej procedury naboru uczestników. Aby nie tworzyć kolejek pod biblioteką, rezerwacja miejsc na półkolonie odbędzie się WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną! W tym celu udostępniamy Państwu 3 numery telefonów (podane na plakacie oraz w Regulaminie).

Rezerwacja miejsc rusza 7 czerwca (poniedziałek), o godz. 8.00.

Przy telefonicznej rezerwacji należy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu kontaktowego oraz datę wybranego turnusu.

Dopiero po zarezerwowaniu miejsca, rodzic/opiekun prawny będzie miał 3 dni na dopełnienie wszystkich formalności osobiście, w siedzibie biblioteki.

Przed rezerwacją miejsca na półkolonie prosimy o OBOWIĄZKOWE zapoznanie się z Regulaminem -> https://drive.google.com/file/d/153wOP2qZvDvtkPrHtVcKjeWFgldvtmNI/view?usp=sharing

Osobista rezerwacja miejsc w siedzibie biblioteki jest wykluczona!

Jednocześnie informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych półkolonie mogą zostać odwołane na skutek zmiany przepisów ogólnopolskich lub decyzji samorządowych w związku z COVID-19.