Zapraszamy na spotkanie wokół książki "Irena Brodzińska. Gen legendy..." 22 października 2021 r. o godz. 17.00. W spotkaniu wezmą udział Irena Brodzińska i Natalia Brodzińska oraz autorka publikacji Iwona Gacparska.

Na to spotkanie nie obowiązują wejściówki. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Książka Iwony Gacparskiej „Irena Brodzińska. Gen Legendy" poświęcona jest ikonie polskiej sceny muzycznej Irenie Brodzińskiej, która swoją miłość do tańca, muzyki i teatru przekazała kolejnym pokoleniom – córce, synom i wnuczce. Tytułowa bohaterka oraz Grażyna Brodzińska, Natalia Brodzińska, Ryszard Brodziński i Igor Tijewski opowiadają o fascynacji sztuką, kolejnych etapach swojej pracy zawodowej i najistotniejszych elementach życia. Zawartość książki dopełniają fotografie z archiwum prywatnego bohaterów.