Uwaga!
Zmiana terminu spotkania z Mirosławem Zbrojewiczem!
Informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych spotkanie z Mirosławem Zbrojewiczem zostaje przeniesione na 22 marca 2022 r. (wtorek), godz. 17:00.
-----------------------------------------------------------------------------------
22 marca (wtorek) o godzinie 17.00 spotkanie autorskie z Mirosławem Zbrojewiczem – aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym i dubbingowym. Na ekranie można było oglądać go w wielu wcieleniach – jego rola w filmie „Chłopaki nie płaczą” osiągnęła status kultowej, a wypowiedzi, jakie padają z ust aktora wcielającego się w postać Gruchy na dobre wpisały się w historię polskiej popkultury. Znakomity na deskach teatralnych – obecnie w Teatrze Studio w Warszawie. Dzięki nieprzeciętnemu głosowi, obsadzany w dubbingu, a także wcielający się w role postaci animowanych. Można go także usłyszeć w… grach komputerowych. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Miejsce spotkania: Biblioteka