AKTUALIZACJA: wszystkie wejściówki zostały wydane. Brak wolnych miejsc na spotkanie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza na spotkanie autorskie z aktorem filmowym, dubbingowym, teatralnym i telewizyjnym, reżyserem oraz scenarzystą - Arturem Barcisiem, które odbędzie się 1 lipca 2022 r., o godz. 17:00 w bibliotece.
Spotkanie poprowadzi Marin Michrowski.
Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w bibliotece/ lub zarezerwować telefonicznie (91 418 22 60 wew. 20) od 18 czerwca 2022 r. od godz. 08:00 do wyczerpania.
Niemal wszyscy znają Artura Barcisia z serialu "Ranczo", gdzie brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta. Nieco starsi zapamiętali płochliwego „inżyniera instalacji podziemnych”, Tadeusza Norka, trzymanego krótko przez żonę Danutę, w którego wcielał się w "Miodowych latach" oraz jego role w cyklu "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego.
-----------------------------------------
Data spotkania: 1 lipca 2022 r.

Miejsce: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie

Obowiązują bezpłatne wejściówki wydawane od 18 czerwca 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona.