Drodzy Czytelnicy!
Już działa! Aplikacja mobilna SOWA MOBI, dzięki której będziecie mieć pod ręką swój cały czytelniczy świat, została właśnie aktywowana w naszej bibliotece!
Nie traćcie czasu na szukanie rezerwacji i wypożyczeń. Wszystkie informacje o zbiorach znajdziecie na ekranie swojego smartfona. W bogatej ofercie naszej biblioteki, czekają na Was książki, które przeczytacie jednym tchem lub przy których zapomnicie o całym świecie.
Pamiętajcie, że nasze zbiory są systematycznie powiększane i do bazy wciąż trafiają nowe tytuły. Wyszukujcie między nimi i znajdźcie coś interesującego dla siebie lub przyjaciół. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Wam dokonać szybkiego wyboru.
SOWA MOBI przypomni także wszystkim zapominalskim o wypożyczonych zbiorach, które będą musieli niebawem zwrócić do biblioteki lub zaproponuje możliwość przesunięcia daty zwrotu, abyście w spokoju mogli dokończyć lekturę.
Aplikacja wprowadza dodatkowy kanał komunikacji między Czytelnikiem a biblioteką, dzięki tzw. powiadomieniom PUSH. Są to bezpłatne powiadomienia, dostarczane bezpośrednio na smartfon użytkownika, jako alternatywa do powiadomień mailowych czy SMS. Pobierzcie aplikację ze Sklepu Play i zacznijcie korzystać już dziś!
Szczegóły na stronie: https://mobi.sowa.pl/
Dziękujemy SOKRATES-software!