Legimi to platforma, która oferuje dostęp do ponad 75 000 książek elektronicznych – w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów.
Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do Legimi?

1. Być Czytelnikiem biblioteki lub jednej z filii i posiadać aktualną kartę biblioteczną.

2. Wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści maila wpisując numer posiadanej karty bibliotecznej oraz imię i nazwisko. Te informacje można również podać nam poprzez messengera. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest Czytelnikiem, zostanie przesłany kod PIN, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni Legimi.

3. Kody można otrzymać także osobiście w siedzibie biblioteki lub jednej z filii.

4. Wejść na stronę: www.legimi.pl/zachodniopomorskie podać otrzymany od biblioteki kod i założyć darmowe konto.

5. Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI.

6. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc należy:

1. Pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc.

2. Wejść na stronę www.legimi.pl/zachodniopomorskie i zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.

3. Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

Legimi można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer.

Liczba kodów jest ograniczona.