AKTUALIZACJA: Informujemy, iż wszystkie miejsca na półkolonie letnie zostały zajęte, w związku z tym podane w ogłoszeniu numery telefonów są już nieaktywne.

-------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Zapraszamy naszych małych Czytelników na półkolonie letnie z biblioteką!?

Uczestnikami półkolonii mogą być wyłącznie dzieci szkolne od 7 do 11 lat, posiadające legitymację szkolną. Rezerwacja miejsc odbędzie się WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną!
W tym celu udostępniamy Państwu 3 numery telefonów (podane na plakacie oraz w Regulaminie).
Rezerwacja miejsc rusza 2 czerwca (czwartek), o godz. 8.00.
Przy telefonicznej rezerwacji należy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu kontaktowego oraz datę wybranego turnusu.
Dopiero po zarezerwowaniu miejsca, rodzic/opiekun prawny będzie miał 3 dni na dopełnienie wszystkich formalności osobiście, w siedzibie biblioteki.
Przed rezerwacją miejsca na półkolonie prosimy o OBOWIĄZKOWE zapoznanie się z Regulaminem -> https://drive.google.com/.../1r9W4GecJDS9UgwNbTDC.../view...

Osobista rezerwacja miejsc w siedzibie biblioteki jest wykluczona.